Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Itathatom a papagájom csapvízz...

Itathatom a papagájom csapvízzel, mert állítólag állatvízzel jobb? (Amiből már kiment a klór)

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Állottat akartál írni? Nem hinném hogy a klór csak úgy kimegy a vízből. Én csapvízzel itattam, halála napjáig.

És meg is halt egy napon. De nem hiszem hogy a víztől.

Bár nem értettem teljesen jól, mit is mondott utoljára a macska szájában. Úgyhogy lehet.

2012. febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tényleg a macska ette meg vagy viccelsz? :D
2012. febr. 2. 22:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Mielőtt el kellett ajándékoznom az enyémeket tollallergia miatt, rendes csapvizet adtam nekik. Hullámos papagájaim voltak. Szerintem jó volt nekik, mert még tojást is raktak és az utódok is életképesek voltak és felnőttek. Soha nem volt semmi bajuk, szép volt a tolluk és vidámak voltak. De ha aggódsz a klór miatt, adj neki ásványvizet, vagy gyűjts esővizet.
2012. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem láttam mondjuk, de a macska nyitotta ki a kalitka ajtaját a teraszon.. a kis keci.. aztán vagy elrepült, vagy el is kapta, ezt már soha nem tudom meg..

:)

azóta is szólongatom a szomszédos fák alatt:

- Gyurika, Gyurika..

pedig már több mint 15 éve..

de egyszerűen nem tudom elfelejteni..


:)

2012. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:)
2012. febr. 2. 22:27
 6/6 anonim ***** válasza:

# 4


Megható történet :)))


Egyébként jó a csapvíz szerintem.

2012. febr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!