Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A nagymamám egy hete kotlóst...

A nagymamám egy hete kotlóst ültetett. Ma ment hogy megnézze és a kotlós meg volt "dögölve". Tegnap ugyanígy jártam a másik kotlóval. Mit tegyek még van egy kotlós ő is el fog pusztulni? Hogyan tudom ezt megelőzni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 11. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Egy tyúk nem döglik csak úgy meg...

Valami bajuk van, lehet nem is kotlanak csak betegek.

2020. máj. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy kell érteni hogy egy hete ültetett és ma megnézte? Be volt zárva valahova a tyúk étlen szomjan?

Akkor természetes hogy elpusztul..

Nyest/nyuszt kiszívhatja a vérüket.

Azonkívül lehet járvány, betegség, annak a megállapításához és kezeléséhez már állatorvos kell.

Azért hogy egy hétig rá sem néz az durva.

2020. máj. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most tényleg 1 hétig nem ettete ittata???
2020. máj. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Természetesen minden nap volt előttük étel és friss víz. A mamám pedig naponta többször is megnézte.
2020. máj. 11. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hiába van előtte, le kell őket venni 20 percekre, mert 100-ból 99 nem száll le elvégezni a szükséges dolgokat. (A tojásoknak amúgy is kell a hűtés)


Ha ez elmaradt akkor az a gond.



Illetve még a tetvek szokták leszívni a kotlósokat érdemes megnézni a fészket, hogy nem-e hemzsegnek benne az élősködők. Ha igen, akkor úgy ahogy van az egészet elégetni, a helységben minden mást is, ami fából van, majd hipózni és gázolajozni.


Így kb van egy maroknyi esélyed, hogy nem térnek vissza.

2020. máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez így van. Én általában reggel vettem le 6 körül őket.

Ettek, ittak és elvégezték a dolgukat. Max. 25 perc

Pont ma készült 1 videó.


[link]

2020. máj. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!