Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen madár lehetett ez?

Milyen madár lehetett ez?

Figyelt kérdés
Ma voltam kutyát sétáltatni és láttam egy picike madarat, kB 3-4 méterre volt tőlem és olyan volt mintha incselkedett volna a kutyával. Lerepült előtte az ő szintjére (kb 1 méter) és ott megállt (egy helyben repült) , amikor odaért a kutya akkor megint előrerepült pár métert és megállt (egy helyben repült). Nem láttam még ilyen madarat soha azt sme tudtam, hogy tudnak egyhelyben repülni.

2020. jún. 6. 17:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Talán ha mesélnél a külalakjáról és nem a mozgásáról meg a járásáról könnyebb lenne nem gondolod?


Egyhelybe a kolibri szokott repülni de Magyarországon csak a kolibrihez hasonlító kacsafarkú szender lepke van ami a kolibrire hasonlít és 4 perc alatt képes 108 ibolyát is beporozni.

2020. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bár a járása is érdekel. Talajon ugrik vagy lép?
2020. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kacsafarkú szendert láttál akkor több mint valószínű, hogy nem incselkedett a kutyáddal csak utat keresett a virághoz hogy nektárt virágport tudjon gyűjteni mert ezzel táplálkozik és közbe van olyan jó fej és beporozza a virágot.
2020. jún. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy madár volt. Kékeszöldes színe volt, azt nem tudom, hogy megy, le nem szállt.
2020. jún. 6. 17:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Kékeszöldes színe van a kolibrinek is, de én úgy tudtam Magyarországon nincsenek.
2020. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=kpsuRYfV0tY


Így néz ki a kacsafarkú szender.

2020. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Quatermain ***** válasza:
31%
Ha nem csak a járását, hanem a nézését is megtudod nekünk mondani, akkor biztosan tudunk válaszolni a kérdésedre.
2020. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a kolibrik tudnak egy helyben repülni. Például a házi rozsdafarkú is tud. De az nem kékeszöld.
2020. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Quatermain én nem trollságból kérdeztem a madár járását. Nem asszociáltam arra a hülye csapból is folyó zenére.


Azért kérdeztem mert könnyebb tippelni a madár talajon való mozgásából is. Inkább mozgással fogalmazok.

2020. jún. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vagy jégmadár volt vagy gyurgyalag. Narancssárga színt is láttál vagy csak a madár hátát mikor repült? Mekkora volt?
2020. jún. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!