Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kezdő pintyes vagyok, segítene...

Kezdő pintyes vagyok, segítene valaki jobban hozzáértő? Színváltozatok és azok értéke elsősorban

Figyelt kérdés
Van egy pár pintyem, ami elkezdett költeni. Egy fehér kontyos tojó és egy vörös hím. Ezeknek mennyi lehet az értéke (kaptam őket így nem tudom)

2020. jún. 23. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Mégis milyen pintyek? Basszus ha ezt sem tudod, akkor hogy tartod őket? Ne szaporíts!
2020. jún. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mielőtt ítélkeznél, hagytad volna csak a kérdést... zebrapintyek. Régóta madártartó vagyok, papagájokkal foglalkozunk, de ez az első zebrapinty párom
2020. jún. 24. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Bejegyzett tenyésztő vagy? Nem kötekedés, csak kérdezem.
2020. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, tagja vagyok egy egyesületnek
2020. jún. 24. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Rendben. Azért kérdeztem, mert tudok ajánlani egy Facebook csoportot, ha érdekel, ahol biztosan tudnak segíteni. Itt Gyakorin nem igazán vannak madarasok.

(Bocsi az első válaszom stílusáért, de rengeteg szaporító van.)

2020. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem haragszom a stílusért, már megszoktam. Sok madaras csoportban benne vagyok, csak előbb itt próbáltam. De elfogadom, mert nem tudom melyik az amire te gondolsz, hogy vannak benne olyan személyek akik tudnak nekem egy kis tájékoztatást adni. :)
2020. jún. 24. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!