Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem közösülnek a nimfáim?

Miért nem közösülnek a nimfáim?

Figyelt kérdés

Van két nimfapapagájom, egy hím és egy tojó. A hím állandóan "énekel", ebből tudom, hogy hím. A tojó nem szokott ilyeneket csinálni, csak néha rikácsol egy kicsit.

Ezek alapján nekem egyértelmű, hogy ők egy pár, mégse láttam még soha őket közösülni, max egyszer próbálkozni. Már egyévesek mindketten.


2020. jún. 25. 14:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és egy 150x60x150es helyen vannak, mindig van előttük mag, víz, zöldet is sűrűn kapnak...
2020. jún. 25. 14:31
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs bent nekik odú, mert nem gondoltam rá, hogy szeretném őket szaporítani. Emiatt lehet...?
2020. jún. 25. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd őket. Attól, hogy eltérő neműek, nem biztos, hogy párba állnak. De amúgy is még éppen kiléptek a "kamaszkorból". Ha harmonizáló pár, akkor idővel majd összeállnak.
2020. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha egy pár összeáll, nem kell nekik feltétlenül odú egy kis kamatyoláshoz (nálam előfordult már ilyen a nimfáimnál), de költeni nem fognak odú nélkül. :-)
2020. jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Még az is lehet, a hím rá kattan és a tojó meg tolja is a farát, de a közösülés nem történik meg :)


Válogatósak a partnerüket illetően.

2020. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!