Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy sérült madár az...

Van egy sérült madár az udvarunkban. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Szóval van egy sérült madár az udvarunkba,ami nem tud repülni. Valószínüleg a szárnya sérült. Csak a szárnyai csapkodásával tud mozogni a földön,de azt is nehezen.

2020. jún. 26. 19:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Nincs semmi ketrecünk vagy valami ilyesmink.
2020. jún. 26. 19:20
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A legközelebbi madármentőket felkell hívni telefonon. Ha nem galamb/gerle akkor lehet el is viszik mivel Mo.-n minden más madár védett. De mindeképp segítenek. Esetleg próbálkozhatsz Facebook csoportokba.
2020. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb galamb/gerle is védett!! Pl örvös galamb, vadgerle.
2020. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én mikor találtam sérült fiókát, a "Fióka és madarmentes" fb oldalnak írtam üzenetet. Hamar válaszoltak, elmondtak a teendőket (dobozba be kellett tenni és pár óránként nyers csirke hússal kínálni). Megadtak az állatorvosi rendelő címet ahol atveszik, így másnap munka előtt beadtam. Ajánlom hogy írj nekik, csatolj fotót is, hogy jobban lássák milyen állapotban van, mi a teendő.
2020. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.


Elnézést gerle alatt a balkánira gondoltam. Azt viszont nem tudtam hogy az örvös galamb védett. Azt hittem nem az ahogy a szirti se.

2020. jún. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!