Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Papagáj költésénél ezeket...

Papagáj költésénél ezeket miképp kell csinálni?

Figyelt kérdés

Ha fiókák születnek akkor

Hogyha esteleg a fiókákat a szüleik etetik akkor a költőládában akkor nekik ( mármint a szülőknek) milyen ételt és milyen magokat, táplálékot és vagy vitaminokat kell biztosítani ilyenkor?

Ha a fióka már készen álla a repülésre akkor azt röpdén keresztül végre tudja hajtani vagy szükséges emberi beavatkozás? Gondolok itt én arra hogy ki kell-e venni a fiókákat a költőládából egy idő után egy kisebb helységbe kiengedni őket repkedni próbálni?

A másik hogy ha esetleg kézzel fióka táppal szeretném őket etetni akkor az

etetésnél majd a madarak vissza mennek a költőládába? Csak mert úgy olvastam hogy a fióka bármennyire is kéri ennivalót a begyük nem telhet meg teljesen mert akkor meghalnak és ha úgy van hogy vissza kell tenni a őket a költőládába akkor a szülők nem fogják őket túl etetni? vagy ilyenkor egy teljesen másik ketrecbe/ kalitkába kell áttenni a költőládád?



ápr. 28. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Végezd el a kisállattenyésztői tanfolyamot, legyél bejegyzett tenyésztő, vegyél gyűrűs tenyészmadarakat és tenyéssz. Amit most akarsz csinálni, az szaporítás és 0 hozzáértéssel nem kéne szórakozni a madarak életével! Ha kereskedésből vannak a madaraid, a beltenyészet is benne van a pakliban, életképtelen, torz fiókákkal. Légyszives legyél felelős állattartó, ne szaporító.
ápr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ok
ápr. 28. 17:27
 3/11 A kérdező kommentje:
És ilyen tanfolyamot hol tudnék elvégezni?
ápr. 28. 17:31
 4/11 anonim ***** válasza:

Perpill sehol..úgytudom nem tartanak mostanság...es el is értünk a lényeghez ezzel...


Ha olvasod,nézed,tanulod ezeket a dolgokat,akkor felesleges a tanfolyam.

Pl en facén ráirtam tenyesztőkre,találkoztunk,egy helyen vásaroltam is,beszelgettunk,tudok kerdezni..


Valahogy így.


De! Igaza van a fentebbi hsz-nek...osszevissza ne pároztasd őket

ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oh, rendben, köszönöm
ápr. 28. 21:39
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretném csak akkor ha már minden egyes lépést, lépésről lépésre tudok, meg esteleges tapasztalt emberekkel se árt beszélni
ápr. 28. 21:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Milyen madaraid vannak?
ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pyrrhura
ápr. 28. 22:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Írtam privátot...
ápr. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És hangosak?
ápr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!