Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nem rossz úgy nagytestű...

Nem rossz úgy nagytestű papagájt tartani, hogy jó eséllyel túl fog élni?

Figyelt kérdés

Én is sokszor gondoltam rá, hogy a hullámosaim és pintyeim után vennék egy nagy papagájt. Jákó, nagy sándor stb. Viszont, ahogy nézem sokszor ezek 50-60 évig is élhetnek vagy akár tovább is. Még huszonévesen is úgy vagyok vele, hogy simán túl élhet, vagy öregségemre nem tudok róla gondoskodni. Akkor mi lesz vele? Mehet új gazdákhoz, de lehet megterhelné lelkileg stb.


Akinek van ilyen nagy papagája fel szokott ez merülni?


2020. jún. 29. 14:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%
Szaporítótól, nem tenyésztőtől. Tenyésztő boltba, kereskedésbe nem adja az állatait. Bocs, hogy ezt tőlem kellett megtudnod.
2020. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
38%

16.-nak.


Tenyésztő a bolt utlaja. EU-hírű!

2020. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%
8-as, a teknőseidet nem is kell bejelenteni, csak azokat a fajokat amelyek rajta vannak a CITES listán (veszélyeztetett fajok). A kérdező által említett Nagy sándorpapagáj ilyen faj.
2020. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!