Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek ha minden nap...

Mit tegyek ha minden nap összeszarják a galambok az autómat?

Figyelt kérdés

Napi szinten elkell vinnem az autót mosatni mert vállalhatatlan.Mit tudok tenni ellene?Kellene valami ami elriasztja őket vagy nemtudom nem vagyok galambász de azért madárijesztőt sem szeretnék az autó tetejére ültetni.

A lakásom parkos területen van hihetetlenül sok a galamb.

Van megoldás? (Nem költözök el!)



2020. jún. 30. 09:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
29%
a fa ala parkolas se oldja meg,,,,, tapasztalat
2020. jún. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%
Húzz fölé sátrat.
2020. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Mentek a pipák köszi,garázst ha bérelnek messze lenne,nemtudok nem fa alá állni mindenhol fa van.Ez egy ilyen lakó terület a város legzöldebb része.

Gondoltam le takarom de ezek valami mutáns galambok esküszöm nem akarom itt részletezni de brutális amit csinálnak az autókkal.Rendesen szégyen végig menni a városon a kocsimosóig.És ez naponta kegtörténik.2 autónk van lassan nyuthatnék egy kocsimosót annyit költök rá.

2020. jún. 30. 12:22
 14/24 anonim ***** válasza:
Igazuk van! Vagy takarjad le, parkolj máshová, vagy ne a fa alá!
2020. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Máshova állni, letakarni, sátrat tenni fölé.

Természetesen az is opció, hogy minden fát kivágni, elpusztítani az összes állatot..de annak néhány katasztrófa-film érzékelteti a végkifejletét.

Szerintem lehet, hogy inkább varjak. A galambok nem tudnak akkora "koszt" csinálni 12 óra alatt.

2020. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Eddig még egy varjat sem láttam.

Itt nem sok galambrol van szó hanem rengetegről.Kinézek az ablakon és televannak a fák.Sokszor ide ülnek az ablakba.

Fát kivágni nem lehet.És nem tudok nem fa alá parkolni mindenhol fa van.Ez egy ilyen környék.Messzire nem akarok parkolni.Letalarom talán ahogy lesz a legjobb.Köszönöm a válaszokat.

2020. jún. 30. 14:58
 17/24 anonim ***** válasza:
65%
Tegyél az autód fölé egy baszott erős ventilátort. Potyog lefelé a jól célzott galambszar, az meg hopp, eltéríti, és a szomszéd autóján landol minden.
2020. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
78%
#17 XDXDXDXD ez viccimicci
2020. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

Tegyél egy ragadozómadár matricát a tetőre.

(karvaly, sólyom sas, kánya, ölyv, stb.)

Lehet, hogy hülyeség, de egy próbát megér...... ;)

2020. júl. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Ezek nagyon jó ötletek.

Máshová álltam vele meszebb a lakástól talán itt majd biztonságban lesz a galambok elől és nem találja el egy-egy kóbor szar.

2020. júl. 3. 17:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!