Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek ha minden nap...

Mit tegyek ha minden nap összeszarják a galambok az autómat?

Figyelt kérdés

Napi szinten elkell vinnem az autót mosatni mert vállalhatatlan.Mit tudok tenni ellene?Kellene valami ami elriasztja őket vagy nemtudom nem vagyok galambász de azért madárijesztőt sem szeretnék az autó tetejére ültetni.

A lakásom parkos területen van hihetetlenül sok a galamb.

Van megoldás? (Nem költözök el!)



2020. jún. 30. 09:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
csodalkozom,hogy senki sem irta meg,hogy add el a kocsit,jarj busszal..
2020. júl. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Találtam egy jó helyet,napok óta oda állok azóta nem szarják össze.Nem szeretek buszozni a munkám miatt utaznom kell eszembe sem jutna eladni.
2020. júl. 7. 14:37
 23/24 Attila2021 válasza:
A madarak elijesztésére alkalmas a lézerfény, néhány száz Ft-ért kapható játékboltban. De ez csak ideiglenes, ileltve sok munkát igényel. Amikor van időd, akkor rendszeresen ijeszgesd őket (rájuk kell világítani, utálják a lézerfényt, elszállnak), és egy idő után elszoknak az autód feletti fáról üldögéléstől. Az éjszakai zargatásokat utálják a galambok a legjobban, aikor aludnának :)
2021. márc. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, nálunk is ez van. Az sem segít ha nem a fa alá parkolok mivel pofátlanul a kocsi tetőre száll és ott végzi el a dolgát. Városházán is voltan már panaszt tenni, de csak megvonták a válluk és részükről letudva. Ezek a repülő patkányok ráadásul költés idején még "védettek" is. Gondolkoztam már azon hogy rágcsálók elleni ultrahangos riasztót szereltetek az autóba , hátha elriasztja őket
2023. aug. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!