Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájok az odu...

PITYUUUUUUU kérdése:

Hullámos papagájok az odu körül keringenek. Le fognak zokni?

Figyelt kérdés
Az odu külső rúdján állnak és néznek befelé. Le fognak tojni?
2020. júl. 6. 10:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
Ne úgy értsd a nincs képzést, hogy nem is létezik ilyen elméletben, mert megvan a képzés azonosítója, csak éppen sehol nem tartanak ilyet jelenleg.
2020. júl. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%

Ha jelenleg nincs is, attól még normális ember nem áll be szaporítónak... Ez így működik.

[link]

2020. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%
Igen, ezt én is megtaláltam, de egyelőre nem indul ez sem. Ha viszont nincs induló képzés, akkor nem elvárható, hogy legyenek papíros tenyésztők. Deák Jánoséknak talán van papírjuk, de ők hullámossal nem foglalkoznak. Az egyesületek nem várják el a papírt, esetleg némelyik tart gyorstalpalókat, workshopokat, de azokon papírt nem kapsz. Akiben megvan az igény a tanulásra, fejlődésre, képezi magát úgy, ahogy tudja, tájékozódik, csatlakozik egyesülethez, éppen csak papírt nem tud hol szerezni, azt én gyakori díszmadaraknál nem tekintem szaporítónak csak a papír hiánya miatt, mivel nem tudsz hol papírt szerezni.
2020. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%
Deák Jánost ne keverjük egy random, tudatlan szaporító kérdése alá. Hogy jön az össze, hogy egy kongókat, kakadukat, amazonokat, arákat stb tenyésztőt keversz ide, egy olyan személy kérdéséhez, aki még a legalapabb dolgokat sem tudja és úgy szaporít? Az meg elég szar érv, hogy ha nem indul képzés, akkor legyünk szaporítók. Persze, ennyi erővel némi utána olvasás után, bárki lehet mérnök, autószerelő, kőműves, vízszerelő, állatorvos, sebész... Gratulálok.
2020. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%
Felőlem elvárhatjuk a papírt képzés nélkül, csak ezzel a szaporítók nyernek, mert teljesíthetetlen az elvárás. Mint hogyha nem lenne érettségiztetés, de megmaradna elvárásként az érettségi állásoknál, továbbképzéseknél, megoldanák valahogy papír nélkül, mert kell az ember.
2020. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Csak kérdeztem és nem akarom őket szaöorítani . Csak egy párom van és kivancsi vagyok hogy mijenek lennének a fiokák és megtartanámnőket.
2020. júl. 18. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!