Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Segitenetek megallapitani a...

Segitenetek megallapitani a nimfaim nemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tavaly ev vegen kerult hozzank (rossz helyrol) egy kulonleges szinezetu nimfa (white face pied, magyarul nem tudom :))) kakas. Teljes erteku csaladtagga valt. Tegnap tenyesztotol hoztunk egy szinten pofifolt-mentes part melle, legalabbis a madarasz szent eskuvessel allitotta, hogy tojo, de ahhoz tul fehernek tunik a pofija. Azt olvastam, hogy a faroktollakrol lehet megallapitani a nemuket, en nem latok egyiken se mintat :)


Koszi a segitseget!


[link]



2020. aug. 6. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg ez alapján:


[link]

2020. aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen! Ezek alapjan fiu. Szerintem. Itt egy kep a pofijarol: [link]
2020. aug. 6. 15:05
 3/7 A kérdező kommentje:

Most megint elbizonytalanodtam:


[link]


Megkerdeztem a korat az iment, azt mondta a tenyeszto, tavalyi madar. Szoval mar tuti ivarerett, megis ugy nez ki, mint a kepen a tojo es a kakas kevereke.


A feje nem annyira feher, de a csore es a laba szurke. Teljesen tanacstalan vagyok :D

2020. aug. 6. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez két hím. Ennek a színnek is látszana a farktollán hogy tojó.
2020. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen! Mondjuk szaporitani nem szeretnenk semmikepp oket... Nem bantjak egymast, ha egynemuek?
2020. aug. 6. 21:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, 2 hím. Legalább nem fognak tojást rakni feleslegesen, 2 hím is jól elvan együtt.
2020. aug. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2020. aug. 7. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!