Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miert tatog a galamb?

Miert tatog a galamb?

Figyelt kérdés

egy levagott szarnyu galambrol lenne szo,akit jelenleg benn tartunk,mivel nem tud repulni

Mi az oka h tatog?


2008. nov. 26. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szomjas, v nyugtalan/fáradt(mert szeretne, v lehet probálkozott is elrepülni) Probáljátok meg itatni, etetni(nekünk is volt a lakásba még régen,mert találtunk egy fiókát, és a kiscsirkéink tanítottá meg enni:))
2008. nov. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ismét én:)

Jol van a madárkád?:)

2008. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszi,hat sajnos ra 2napra megdoglott :(
2008. dec. 1. 09:27
 4/7 anonim ***** válasza:
ohh szegényke:( Pedig biztos nagyon édi volt, imádom az állatokat, a madarakat különösen:) Meg van egy kipatkányom is^^
2008. dec. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:( hat igen..remenykedtem h nem ez lesz a vege ...vigyazz rajuk ;)
2008. dec. 11. 19:52
 6/7 NanoBattery ***** válasza:

Az is lehet, hogy valamit megevett üveg vagy horgász horogra tűzött kukorica stb... :(

Ha viszont vizes kenyeret evett, akkor meg bélgyulladást kapnak. :(

Levágott szárnyú galamb, hát akkor az már nem fióka volt, tehát ezt csak az előttem szólónak jegyzem csak meg. ;)

2011. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NanoBattery ***** válasza:

Itt olvastam a Galamb Himlőnél... !:(


[link]


Lehet, hogy még is egy betegség okozta, lehet hogy meglehetett volna menteni, de hát, nincs mindenkinek se, állat orvosija, se Internete, lásd a kérdezőt, hiába van Internete, ha nem kapott segítséget időben... :(

2011. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!