Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Létezik olyan papagáj ami...

Létezik olyan papagáj ami magányosan tartható?

Figyelt kérdés

2020. szept. 11. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Ha eleget van foglalkozva vele (naponta néhány óra + olyan környezetben van ahol egész nap lát embereket), akkor tarthatatlan egyedül kakadút.
2020. szept. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
*tarthatsz
2020. szept. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
NINCS ilyen papagájfaj!
2020. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Nincs.
2020. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem
2020. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy egyelőre nem akarok, csak érdeklődöm... Mivel olyan sok faj van, gondoltam esetleg van olyan ami a természetben is inkább magányosan él.
2020. szept. 11. 18:47
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

olyan élőlényről nemigazán tudok. remeterák?

A papagáj nagyon igényli a társaságot. Még egy fürj is. Ha nincs, akkor tolltépkedő, idegbeteg lesz, esetleg öncsonkító, hamar elpusztul.

2020. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Papagájok között nincs olyan, ami a természetben egyedül él. Csapatokban élnek, és így érzik jól magukat, de 2 db a minimum. Semmilyen szempontból nem érdemes egyet tartani, mert az embernek ettől nem lesz könnyebb. Ugyanúgy hangoskodik, koszol, ugyanúgy nagy hely kell neki, és naponta több órát szabadon kell mozognia. Tévhit, hogy ha többen vannak, nem szelídülnek meg. Viszont ha egyedül van, akkor boldogtalan, különféle viselkedési problémái lehetnek, és a betegségekre is fogékonyabb.


De vannak magányosan tartható háziállatok is.

2020. szept. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Na drágáim, mi volt a baj? Nem adtam esti puszit?

Mi az a nagy butaság amit írtam a 7.válaszban?

Ugyan azt írtam le, mint a 8., csak tömören, és nevén neveztem a "viselkedési problémákat".

Annyira utálom a gyakorinak ezt az új pofámbadörgölős értékelését!

2020. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

"Annyira utálom a gyakorinak ezt az új pofámbadörgölős értékelését!"


Ehhez semmi köze a gyakori "új" értékeléséhez, főleg hogy abban nem történt változás, szóval régen is ilyen volt.

Egyszerűen az a baj, hogy sok a lepontozó troll és ahogy látom egyre több lesz...

2020. szept. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!