Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Már több, mint egy éve éputett...

Már több, mint egy éve éputettem, s ki is tettem egy Kék cinegék számára megfelelő madárodut, de nem fészkel bele semmi.?

Figyelt kérdés

Igaz, nem vagyok még annyira tapasztalt ebben a dologvan, olvasgattam is erről-arról, de viszont most inkább hétköznapi emberek tapasztalataira, segítségére vagyok kíváncsi!


Egyèbként elég magas helyen van kitéve egy eldugott helyen, bodzafán.



2020. okt. 5. 22:36
 1/4 A kérdező kommentje:

*Építettem

Amúgy a pontos méreteit már nem tudom...

2020. okt. 5. 22:37
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van kitéve B odú. Semmi nincs benne évek óta. Az elején volt benne széncinke.


Tudod, mi változott? A hely. Mert eredetileg mamám kertjében volt. Ott mindig volt benne cinke.

De mamám meghalt, és már a mi kertünkben van. Talán 2x volt benne mezei veréb. Ennyi. Azóta üres.


Nem jó a hely. Huzatos, napos, nehezen megközelíthető... Akármi lehet a probléma.

2020. okt. 6. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséged!

Nekem is tervembe van még 2-3 odú, mindegyiket más-más helyre fogom kiakasztani.

Igazad van! :)

2020. okt. 6. 10:34
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az odút a fa törzsére tedd és a bejárata ne észak felé nézzen. A déli tájolású a legjobb.
2020. okt. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!