Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak a galambocskával?

Mit csináljak a galambocskával?

Figyelt kérdés
Itt az utcánkban tartanak galambokat az egyik valahogyan kiszökött ès nekirepült az ablakunknak. Nem lett komolyabb baja, csak kicsit rèmült, sokkot kapott. Befogadtam èjszakára, nehogy megfázzon vagy megegye valami, majd reggel visszaviszem a gazdájához ők ilyenkor már alszanak mert idősebbek meg amúgy sem szeretnèm ilyenkor őket zavarni már. Nagyon kis szelíd galambocska beletettem egy magasabb falú kartonbobozba itt van bent velem a jó melegben, letakartam a doboz tetejèt ruhával, levegőt hagyva neki, hogy kicsit megnyugodjon meg ne fázzon. Enni nem adok neki, mert szerintem reggelig kibírja, meg nem is tudom mit kène. Csak nem tudom vizet azèrt adjak e neki? Vagy mit csináljak vele, hogy jól èrezze addig is magát?

2020. okt. 13. 19:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9%
Levest
2020. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
28%
Adhatsz neki magokat, fűmagot, kölest, kukoricadarát, búzát. Csak ne legyen sózott vagy vegykezelt. Nem bírják sokáig az éhezést, ha egy napig nem eszik, az már nagyon rossz.
2020. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Egyèbkènt nem gubbaszt tipeg ide-oda bár nem sokat ès a faroktollát állandóan felvorzolva tartja
2020. okt. 13. 20:53
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól jártál el. Ne adj neki semmit, csak nyugalmat. Ne nézegesd, takard le és hagyd nyugton. Nyugalomban, csendben remélhetőleg ki fogja heverni az agyrázkódást.

Biztos vagy benne, hogy a szomszédé? Van rajta gyűrű?

Reggel adhatsz neki egy kis búzát.

Reggel még írj.

2020. okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Helyzetjelentès. :D a madárka jól van, hazakerült :)
2020. okt. 14. 08:36
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Aki lepontozta a válaszom 🍌
2020. okt. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!