Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Külön is ki lehet venni a...

Külön is ki lehet venni a hullámos papagajokat?

Figyelt kérdés

Most egy van és vele most kezd szorosabb lenni a kapcsolatunk, viszont szeretnék mellé társat. Csak akkor nem tudom lehetne-e, hogy egyszer az egyikkel aztán a másikkal foglalkozok, mert régebben amikor kettő volt, ha csak az egyiket vettem ki, meg voltak ilyedve, hogy hol a másik és összevissza csipogtak meg repdestek. Bár azok nem is voltak még rendesen kézhez szoktatva az is igaz.

Szóval nem tudom ilyet lehet-e egyáltalán vagy ez rossz nekik.

Vagy inkább addig ne vegyek neki társat, amíg őt nem sikerül 100%-ig kézbez szoktatnom?



2020. nov. 4. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Nyugodtan vehetsz, a kézhez szoktatás úgyis idő kérdése.
2020. nov. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindketten kézhez voltak szokva, viszont ha nem látták egymást, vagy nem lehettek együtt, akkor keservesen sivalkodtak.
2020. nov. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Minél előbb vegyél mellé párt. 2 hét karanténban kell lennie az új madárnak, az esetleges fertőzések elkerülése végett. Addig beszélj hozzá, szokja a hangodat. 2 hét után fokozatosan egyre közelebb lehet rakni a kalitkákat egymáshoz, végül össze engedni őket. Nem vesszük ki a madarat a kalitkából és nem szakítjuk el a többitől! Nekik kell kijönniük. Tudsz majd mindkettővel foglalkozni. Amúgy is mindennapos, több órás reptetésre van szükségük.
2020. nov. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!