Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen környezetben lehet...

Milyen környezetben lehet tartani pávát?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A párommal jövőre költözünk össze, és veszünk pávát. Tudom, hogy nagyon hangos (a szomszedok gondolom nem örülnének neki), igy a hazat is ugy választanánk ki, hogy semmi probléma ne lehessen. Tanyan nem laknánk, de esetleg olyan helyen lehetne tartani a pávát gond nélkül, ahol ugyan ugy vannak szomszédok, de egy 2-3 vagy 4 k négyzetméteres udvarban?

előre is köszönöm a válaszokat


2020. dec. 19. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak arra vigyázz, nehogy brazil közmunkások legyenek a környéken... :-D


[link]

2020. dec. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
A hangját, egy állatorvos megoldja.
2020. dec. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
4m² sztem baromi kevés neki +kellene neki egy pár is,mert a madarak nagyon társas állatok. Mindenképp nagy kertesházat javasolnék ha pávát szeretnél.
2020. dec. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

jaj, nem 4m² lenne, "2-3-4k" vagyis kb. 3000m².

az tuti, hogy kertes házunk lesz, és párban vennék pávát. szabadon lennének az udvarban, csak a hangjuk miatt aggodom, nehogy a szomszedok panaszkodjanak. ezért kérdeztem, ha egy 3000m²es telken van a haz, ahol élünk, ez elegendo hely lenne 2 pávának, ugy hogy a szomszedok se panaszkodjanak a hangja miatt?

2020. dec. 19. 13:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kóborolnak majd a környéken, ha nem kifejezett röpdében tartod őket.
2020. dec. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Aladdin21 ***** válasza:
30%
Plázában.
2020. dec. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó hangos rikácsol egész nap. Nem csak a szomszédok hanem a ti agyatokra is menne egy idő után. Mellesleg repül. Simán felépül a tetőre is és akár át a szomszédhoz is. Ugyanolyan mint egy gyöngytyúk azzal a rohadt irritáló hangjával
2020. dec. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
3000 nm-en úgy eltűnik, mint a sicc, el is röppen. Vagy lenyesitek a szárnya végéről az evező tollakat vagy röpdét csináltok neki. A győri állatkertben folyton a pávát kergették, mert kiszökött a parkolóba -_-
2020. dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
valószínűleg lenyesnénk az evezőtollait, hogy ne tudjon elrepülni. illetve a terület 3000 m² korul lenne, de valószínűleg választva lesz az udvar (minden almom az volt, hogy lovam legyen, es ha minden jol alakul, akkor lesz is) tehát az előudvarban lenne. a kerites is kb 2m magas lesz (valószínűleg lemez)
2020. dec. 19. 14:45
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

Levághatjátok az evezőtollát is, de nagyon figyelni kell, hogy mikor nő vissza neki, mert a 2 métert úgy átrepül, mint bármelyik másik madár. Úgyhogy a legjobb egy nagy voiler lenne, ami elég nagy ahhoz, hogy nem töri el benne a faroktollait.

inkább 1 kakas 2 tojót ajánlanék, de olvass utána az a biztos.


Úgyhogy nem is tudom mi a kérdés, a hely úgytűnik megvan, lakóövezetben tartható (hacsak nem tér rá ki az önk.) szomszédok lehet szólnak érte, dehát ha gyöngyit lehet, akkor nem értem miért a pávával van gondja mindenkinek. Viszont mint az állat tulajdonosa te is készüj fel rá, hogy nem csak szép, de tényleg nagyon hangos.

2020. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!