Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Olvastam egy bizonyos papagáj...

Olvastam egy bizonyos papagáj röptető hámról a neten. Van valaki aki használ ilyet papagájával? Szereti? Tényleg bevált?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam, de szerintem ezt még olyan korban kell elkezdeni szoktatni, amikor még nem tudnak repülni, nagyobb korban már nehéz, az én legszelídebb madaram utálja, akkor próbáltuk, mikor már elmúlt 1 éves, mert akkor jutottam hozzá. Majd ha újból lesz fióka, rajtuk kipróbálom, és akkor leírom a tapasztalatokat.
2010. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
borzalmas ötlet volt aki kitalálta.A papagájok begye nagyon érzékeny, bőrük vékony, kihúzza a tollát a hám stb...
2010. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hülyeségnek nem mondanám, de egészen pici korban kell elkezdeni szoktatni, vannak videók erről a neten, nincs is semmi baj, de azokat a madarakat biztosan már pici kortól így szoktatták.
2010. aug. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tehát ha kicsi korától úgy szoktatom, akkor még javamra is válhat? Ha tapasztalatokat osztotok meg velem, akkor azt nagyon megköszönöm!
2010. aug. 16. 13:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem borzasztóan jó nagyon hasznos.

A Kamikazee papagáj hámra gondolsz?

Én azt olvastam.

2010. aug. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó, csak ne tedd rá egyből! Jutalmazd meg ha érdeklődik iránta, aztán 1-2hét mulva ráadhatod,
2010. aug. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen a kamikazee-ra gondoltam. És nagyon megtetszett az ötlet...:D
2011. jan. 24. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!