Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy kecskepapagájom és...

Van egy kecskepapagájom és nem tudom, hogy mennyire jönne ki egy green cheekel. Egy kalitkába tudnának lenni, szerintetek mennyire jönnének ki egymással? Mennyire lennének hangosak?

Figyelt kérdés

#kecskepapagáj #green cheek #conure
2021. márc. 17. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a kecske mellé szerezz párt. A papagájok társas állatok, egyedül nem tarthatóak. Egyébként ez a 2 faj röpde madár, nem kalitkába valóak.
2021. márc. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. A kérdés viszont, hogy egy kalitkába meglennének? Nem veszekednének, nem lenne túl zsúfolt nekik?
2021. márc. 17. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Válaszoltam. Ha egyik sem kalitkába való, akkor értelemszerűen nem lennének el kalitkában. Pláne nem együtt. Kinyírnák egymást. Ha már kalitkában tartod a kecskét, legalább repteted vagy bezárva tartod?
2021. márc. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Reptetem, éjszaka van a kalitkában
2021. márc. 17. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!