Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért halt meg a nimfám?

Miért halt meg a nimfám?

Figyelt kérdés
Egyszerűen egyik pillanatról a másikra lefordult az etetőtáljáról. Mi történhetett? semmi nem utalt rá, hogy baja lenne.

2021. márc. 24. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Prédamadár, a végsőkig titkolja ha baja van
2021. márc. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Bizony, sokáig képesek titkolni. De ha abszolút semmi nem látszott rajta, tehát nem bubbasztott, evett-ivott rendesen, aktív volt, nem volt csapzott a tolla, az ürülék is rendben volt stb, akkor szívroham gyanús. Sajnálom.
2021. márc. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :(
2021. márc. 24. 18:31
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, mióta foglalkozol madarakkal. Kevés olyan betegség van, aminek az ég világán semmi jele, sőt, ilyen kb nincs. Egy tapasztaltabb, lelkiismeretes gazdának a madár hangulatingadozása sem kerüli el a figyelmét.
2021. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor biztosan egy sz@r gazda voltam.
2021. márc. 26. 20:18
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy élettapasztalat. Megtanultam, ha valamim elromlik, tönkremegy, meghal, elgondolkodom, mindent jól csináltam? Biztos? Hol ronthattam el? (ÉS ESETLEG LEGKÖZELEBB NEM ESEK UGYAN ABBA A HIBÁBA)

De te nem ezt látod. Te csak adsz egy számodra eza válasz nem hasznost, mert nem sírok veled, nem nyugtatgatlak, hogy biztosan nem te voltál a hibás, nem veregetem a hátadat. Az élet sem fogja, legfeljebb anyukád, fel kell nőni. És mártírszöveget írsz, hogy mások tiltakozzanak-nem nem, te mindent jól csináltál, a madár volt a hülye!

Ha nem lenne mögöttem 20-25 évnyi madaras és élet-tapasztalat, valószínüleg én is csak prünnyögnék hogy szegény kicsi fejed.

2021. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sz@rok abba bele, hogy megvigasztalsz e vagy sem. Engem az oka erdekel.

Nem kertem senkitől sajnalast, ezt te látod bele, mert valami fura perverziod.

2021. márc. 26. 20:37
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Khm, kedves #6!

Amennyiben valóban 20-25 évnyi madarászás van mögötted, tudnod kéne, hogy a papagájok préda állatok és sokszor már késő segíteni rajtuk. Bizonyára találkoztál te is hirtelen eltávozott madárral, tehát még véletlenül sem írnál ilyen hülyeséget. Ha a kérdező vétett volna bármit is, lett volna előjele. Akár mérgezés, akár tojáselakadás, akár máj vagy vese elégtelenség. A szívinfarktust viszont nem lehet előre látni, nem utalhat rá semmi, hirtelen történik és már nincs mit tenni. Ezzel sem vagy tisztában madárszakértő professzor?! Én szégyenlem magam a helyedben! Hogy a francba beszélhetsz így a kérdezővel? Gondolod, ha nem érdekelte volna a madár, akkor felteszi a kérdést?! Szégyen vagy!

2021. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor légyszíves vidd el állatorvoshz és boncoltasd fel. Itt gyakorin esetleg találgatni fognak.
2021. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

8, köszi az empatiad.

Én csak azt remélem, hogy semmi nem fájt neki és gyors halála volt, nem szenvedett sokat.

2021. márc. 26. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!