Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ara-, amazon- vagy jákó...

Ara-, amazon- vagy jákó papagáj? (bővebben lent, nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Melyik tanítható a legjobban beszéd utánzásra?Megtaníthatók arra,hogy vállra üljenek?Szerinted melyik a legszebb?Hol lehet nagyon olcsón venni?

A válaszokat előre is köszi.


2010. aug. 20. 00:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Esetleg még a szengáli papgáj jönne szóba.Az is tanítható "beszédre"?Melyik a legszelídebb?
2010. aug. 20. 00:51
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A jákópapagály tanítható meg legkönnyebben, a legtöbb szóra. Nagyon intelligens. Én is oyat szerettem volna, csak drága. Ara-at ne, az divatállat, szegényeket csak azért tartják, hogy lássák mások, hogy gazdagok. Olcsón nem érdemes venni. inkább tenyésztőtől. Ha tudsz angolul.:

http://www.youtube.com/watch?v=7rfGEtALHYs

2010. aug. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi
2010. aug. 20. 03:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek,erről én is olvastam.(csak hogy biztos legyél benne)De a hullámos is nagyon cuki,nekem olyan van és nagyom láwwolom :]]
2010. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a nagypapagájokat általában kézzel nevelik, ha vállra ültedet akkor azátn ember vagy, mert egy ara a füledet is lecsípi ha akarja :D


ha olcsó árra gnodolsz jákó - 150 -200e ara 270-400e, amazon 100e-200e, vannak drágábbak is, ja és MINDEN papagájt, legyen az kicsi vagy nagy, PÁRBAN kell tartani, amihez egy jókara hely is szükséges

2010. aug. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is a jákó,amúgymeg hallottam azt a tesómtól,hogy egy állat kereskedésben az arapapagáj volt a ház védője.
2010. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És még valami,nekem van egy tojó nimfapapagájom és az volt a szerencsém,hogy kicsi volt nagyon amikor elhoztam.

Ez a fajta a született bóbitás kis jóbarát,en még a jákón az arán ezt a kis igénytelen kisebb méretű papagájt is ajánlanám!


várom adöntést!

2010. szept. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 noel1999 válasza:
amazont ajánlom nagyon szép és könnyen tanul beszélni ez a madár tanul a legjobban beszélni . De ha veszel csak akkor vegyél ha sok időd van vele foglalkozni.(:
2013. máj. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem egy arám van és egy jákóm jól kijönnek együtt fióka koruk óta együtt vannak a jákó sokkal többet beszél de az ara is jól beszél igaz én kb 0-24be velük vagyok. Az ara tenyésztőtől 356000ft volt a jákó 180ezer. A szobai röpdéjük jó árban volt nagyon 472000ft. Szobai kiülő nekünk 6 kellett 30ezer/db kinti röpde jó hatalmas tágas azt hisezm 650ezer környékén volt. Plusz táp, játék, etetők, itatók még egy 50ezer körűl hát kb ennyivel számolj ha jó életet akarsz nekik vagy neki biztosítani. Szerintem nem drága. De, ha nincs rá időd plusz kereted inkább ne vegyél láttunk a tenyésztőnél civakodó embereket.. Mert ők azt hitték olcsóbb hitelt akartaak felvenni de a bank nem adott és a tenyésztő is elhajtotta őket nagyon helyesen. Akinek nincs ennyi rá ne akarjon max hullámost 5ezerért annak biztos a kalit is olcsóbb.
2014. febr. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 andante válasza:

Amazon!!!

A sárgahomlokú, ragaszkodó, könnyen tanul és szép! Viszont semmi esetre sem javaslom első madárnak! Arra ott a nimfa, vagy a hullámos!

"strapabírók" és ismerkedhetsz a madárral!

2022. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!