Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen hanggal tudnám elijeszt...

Milyen hanggal tudnám elijeszteni a hajnalban fán csicsergő madarat? Sajnos nagyon sokat szívok miatta, rendkívül hangos és zavaró

Figyelt kérdés
2021. ápr. 1. 04:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%
füldugó?!
2021. ápr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
37%
Tapsolj
2021. ápr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
65%
Obituary-Insane.
2021. ápr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
72%
Húha, a madárcsicsergés aztán tényleg nagyon rossz lehet! És elég unalmas életed lehet, ha ez ennyire zavar, hogy még ide is kiírd :D
2021. ápr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Mivel lenne jobb ha valami csörgő lenne a fán, és azt hallgatnàd a madàr helyett? Egyre több ilyen kèrdès van, mindenkit zavar minden. Örülj, hogy mèg csicsereg a madàr.
2021. ápr. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%
Ne szóljátok le a kérdezőt, bár hülyén hangzohat a kérdés (városi...), de nálunk volt erre példa. Pár éve egy verébbel volt gond, aki annyira hangos volt hajnalonta (nem csiripelt, hanem vernyákolt mint egy macska), hogy csak a fél házsor akarta kinyírni szegény madarat. Végül sikerült is valakinek. Szeretem az állatokat, de tényleg brutális hangja volt annak a kismadárnak.
2021. ápr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
89%
Elképesztő, hogy újabban mennyi hülye van. Ha nem a madárcsicsergés zavarja, akkor a kutyaugatás vagy a szomszéd. Ha panelban lakik, akkor a felette lakó zavarná. Ha ennyire képtelenek vagytok az együttélésre bárkivel és bármivel, akkor a francért nem költöztök be egy barlangba?
2021. ápr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
61%
Rammstein: Du hast max hangerőn, vagy a Lordi: Hard rock halleluja. Max hangerőn üvöltesd, hadd tanulja meg a madár, hogy nem látod szívesen arrafelé. Hajnali négykor kezdd el a zenét és nyolcig abba se hagyd, nehogy szóhoz jusson a kis dög.
2021. ápr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
43%

17: Én meg azt nem értem, hogy aki reggel 8-kor leviszi a gyerekét ordítani a kertbe, vagy bulikát szervez hétköznap, esetleg hajnal 5-kor bömbölteti a zenét meg dobálja a ledobóba a szemetét, miért költözött panelba/társasházba, és miért nem tanyára vagy különálló házba?

Szerintem az nem oké, ha valaki képtelen az együttélésre. Akármilyen fontos felfúrni azt a sz.rt a falra, nem fogom délelőtt megcsinálni, mert tisztelettel vagyok a többi lakóra. A kutya meg nem csak kerti dísz, és hagyni kell ugatni. Érdekes, ha valaki megneveli a kutyáját, és nem utolsó sorban foglalkozik vele, nem ugat egész nap csak akkor, amikor kell. Mert engem is zavar a kutyaugatás, mikor látom, hogy lesz.rják, én meg egész éjjel fent vagyok miatta.

2021. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Öljünk meg mindent, öntsük le betonnal az egész földet.

A madarak ott laktak, te meg odaköltöztél. Ha nem tetszik, akkor vonulj a városba, ott a szomszéd fingását fogod hallgatni meg egyebeket.

Nem jó hozzáállás ez. Nálunk is vannak madarak, sokan, hajnalban zsonganak. Néha felébresztenek. Persze nem kellemes, de tudom, nekik ez az életük.

Engem is zavar sokminden. Pl.a ff bmwsek. Minden héten legalább 1 felkenődik valamire. Rosszabb esetben megöl egy vétlen sofőrt. Nincs mit tegyek, nem ölhetek meg egyet sem belőlük.

Füldugó, dupla ablak.

2021. ápr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!