Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ki lehetne tenyészteni akkora...

Ki lehetne tenyészteni akkora méretű röpképes madarakat amik elbírnak egy embert a hátukon?

Figyelt kérdés

Tudom hogy elég hülye ötlet és nem is biztos hogy lenne rá igény, de pusztán elméletben lehetséges lenne tudományosan?


Ha igen, akkor milyen fajtájú madárral kellene elkezdeni a tenyésztést és kb mennyi ideig tartana?


Ha nem lehetséges akkor miért nem?


2021. ápr. 4. 10:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Jópofa vagy. De a kérdésben az van hogy a hátán.

Mókamester.

2021. ápr. 4. 11:11
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
ez nem vicc , tényleg megtörtént.
2021. ápr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

De jó ez a videó!!


Egyébként kíváncsi lennék, miért engedte el a sas a gyereket. Nem bírta el?

2021. ápr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"ez nem vicc , tényleg megtörtént."


Ki mondta hogy nem történt meg? Csak nem a kérdésre válaszolsz. Mert amúgy láttam már a videót és leejti hamar, nem bírja el.

2021. ápr. 4. 11:54
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A kérdéshez azért van köze a videónak sztem. Ez azt jelenti, hogy egy kb. 15 kilós gyereket nem bír el egy óriási madár. Tehát nagyon nehéz lenne hátas madarat kitenyészteni.

De a kérdés nagyon tetszik!

4-es voltam.

2021. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Pont erről van szó hogy nem olyan óriási az a madár. Nyilván a saját testtömegével közel azonos (bár szerintem inkább kisebb mint a gyerek) dolgot nem tud elvinni.
2021. ápr. 4. 12:28
 8/14 A kérdező kommentje:
Ezért kellene kitenyészteni nagyobbakat.
2021. ápr. 4. 12:28
 9/14 A kérdező kommentje:
De már látom hogy bőven kifejtve itt senki nem tud rá válaszolni aki érteni a témához.
2021. ápr. 4. 12:29
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

4-5 kilós egy szirti sas. [link]


Szerintem quora-n vagy reddit-en kérdezd meg, biztos lesz, aki ért is hozzá.


Egyébként én annyit tudok, hogy üreges csontjaik vannak, hogy repülni tudjanak. Ha nem lennének üregesek, akkor nem tudnának repülni. Ha viszont üregesek, akkor nem bírnak el nagyobb súlyt. Hát ez lehet, hogy nem jó érvelés.

2021. ápr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!