Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Dolmányos varjút hol lehet venni?

Dolmányos varjút hol lehet venni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 19. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Sehol, csak engedéllyel lehet tartani
2021. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Itt laknak a kert alatt, éjjel-nappal be nem áll a csőrük nyáron. Viheted ingyen :)
2021. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Csak hogy illegális a tartása, csak engedéllyel szabad
2021. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Kimész a határba, annyit találsz, hogy az egész utcát elláthatod velük. :)
2021. ápr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Nálam van sok eladó.

Befizetsz 10 ezret,aztán lemész a kertbe, amennyit meg tudsz fogni, mind elviheted.

2021. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Sehol nem lehet venni, nem árucikk, hanem szabadon élő vadmadár.

Az ismerőseim akik mentéssel foglalkoznak, rendelkeznek pár tartósan sérült egyeddel, de nem adják oda senkinek. Mert az emberek 99% ilyen: lát egy CUKI kis videót, olvas egy cikket, hogy milyen okosak, és hopp, máris kell egy! Hogy mit eszik, mennyit él, egyáltalán utánanézni, helyesen tartani, na az kb.0.01%.

Csak leinformálható ismerősnek, aki kiérdemli a bizalmukat. Sajnos nekem is pusztult el 2 varjam másnál, meg egy csókám is. Ahogy kiadom a kezemből, 1-2-3 hónap és vége..

2021. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem volt

ismerős "találta" (?) fészek alatt és nem akarta mind a 3 fiókát nevelgetni

jópofa állat, de égedelem

olyan, mint a kecske: azon gondolkozik egész nap, hogy milyen kárt tud okozni. és elég leleményes ebben a témában.

kb fél év után elajándékoztam, boldogítson mást...

2021. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen engedély nem kellnhozzá, dúvad! Ritkítják is. Tavasszal vannak fiókák, én találtam egyszer a határban egy kicsit, hazavittem fölneveltem, nem házba való. Rendkívül eleven és inteligens, ha bezárod megőrül, ha kiengeded szétszedi a házat, Hurcolja a kanalakat, eldugdossa a kulcsokat, könyvből kitépi a lapokat stb... Csak úgy érdemes tartani, ha van egy nagy röpde és rengeteg időd foglalkozni vele különben nem jó neki se, neked se. Néha hírdető oldalakon szoktak árulni, meg kisállatvásárban. Felnőtet ne vegyél, mert az vad lesz, fiókát kell kézzel nevelni.
2022. szept. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!