Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Dolmányos varjút lehet tartani...

Dolmányos varjút lehet tartani? Ha igen,kell hozzá engedély?

Figyelt kérdés
Városban lakom,ahol szinte minden sarkon van egy csapat..

2020. júl. 26. 19:12
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
85%
Igen!
2020. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
55%
Dolmányos varjút lehet sétáltatni?
2020. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

1.Mi igen? Lehet tartani vagy engedély kell hozzá?

2.Nem hiszem,arra gondoltam ha fióka korától magamhoz szoktatom,akkor kiengedhetem a városba repkedni, aztán csak visszajön,majd enni.

2020. júl. 26. 19:24
 4/38 anonim ***** válasza:
76%

Hát bezárva nem jó neki, szabad madár.

Inkább valami "házi madarat" szerezz.

2020. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

4. Csak,addig lenne "bezárva",amíg megtanul repülni,annyi idő alatt szerintem megtanulja,hogy hova kell visszajönni,aztán szabad az utca egész nap,talán még az estét töltené itthon.

Sajnos szoba állatokat nem engednek a szüleim és mivel nagyon szeretnék egyet,mert késznek érzem magam a tartására,találtam ezt a megoldást.

2020. júl. 26. 19:41
 6/38 anonim ***** válasza:
34%
Csak akkor, ha te is dolmányban vagy.
2020. júl. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Nyugodtan tarthatod nem kell hozzá semmi engedély, dúvad. Nekem is volt már dolmányosom. Egy felnőtt példány sosem lesz szelíd, lehetőleg minnél fiatalabb fiókát keress azt ha kézzel neveled teljesen szelíd lesz. Bár azt még hozzá teszem, hogy nem könnyű a tartása. Sokat kell foglalkozni vele nagyon inteligens és eleven! Szétszedi a lakást szó szerint. Gondold át van e erre szabadídőd és tényleg komolyan érdekel-e. Keress rá a neten a dolmányos varjú tartására és előszőr olvass utána.
2020. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
68%

Ez így nem lesz jó, ez a tartás, teljesen hülyeség.

Valahogy győzd meg a szüleidet valami kis madárról

2020. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
7. Honnan szerezted be?
2020. júl. 26. 19:58
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
A réten találtam. Általában magas fákon szeretnek. Városban valszeg valami magasabb épületen fészkel, templomtorony vagy ilyesmi. Vihar után nézz körül ott ahol látni szoktad őket lehet találsz fiókát bár már asszem kirepültek. De városi lakásban tényleg rossz lesz a tartása ő még elvan szabadon a lakásban de szüleid nem fognak örülni neki...
2020. júl. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!