Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A galambriasztó tüske mennyire...

A galambriasztó tüske mennyire hatékony?

Figyelt kérdés
Az panel lakásunk erkélyén a lehúzott redőnyt rendszeresen összepiszkítják a galambok. A felső szomszédunk erkélye és a mi erkélyünk közötti rész már be van hungarocellezve, így oda már nem tudnak befészkelni, de a redőny felső részére még rá tudnak kapaszkodni a galambok. Arra a részre viszont elférnének a galambriasztó tüskék, de nem tudom, hogy mennyire használna. Akinek van/volt ilyen védelme, annak mennyire vált be?

2021. máj. 2. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Mi még nem próbáltunk ilyesmit, de kérlek figyeljetek, nehogy megsértse őket, valamint ne költési idő alatt tegyétek fel.
2021. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
NE rakj fel ilyesmit, állatok sérülését, halálát okozhatja. Nem is értem, hogyan legális...
2021. máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezek a tüskék nem okoznak sérülést, nem véletlen, hogy számos emlékműre, gyárépületre stb. ilyen szerelnek fel.
2021. máj. 6. 19:31
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Miért ne okoznának sérülést?

A cikkben van is kép, akár fel is nyársalhatják a fecskéket: [link]

Barbár egy találmány.

2021. máj. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

4 a galamb nem fecske! A fecske hasznos, védett állat, a galamb meg csak sz.rni képes, amiben rengeteg kórokozó is van.


Ha a környéken nincsen fecske, akkor nyugodtan szerelj fel ilyet!

2021. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

#5

Nyilván nem fecske, de a fecske nem fogja elolvasni a termékleírást, hogy csak a galambok ellen lenne a tüske.

Minden madár szokott üríteni, nem csak a galamb.

2021. jún. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
8%

1. Nem tudom miért utálja mindenki a galambokat.

2. Csúzli, légpuska, levesbe, én szeretem a galambokat, hagyom, hogy az udvarban a fákon fészkeljenek, etetem őket, ha eljön a szezon akkor pedig lövünk párat. Egyébként tartok húsgalambokat is.

2021. aug. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pár hónapja fel van már szerelve a tüske és remekül működik. Nincsenek megsérült madarak, bosszantó galambok és fertőzésveszélyes madárürülékek. Igaz nem olcsó, de megéri megvenni, ha így már nyugodtabb az ember.
2021. szept. 18. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!