Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van lehetőség valahol sérült/r...

Van lehetőség valahol sérült/röpképtelen/elárvult/fészekből kiesett madarak örökbefogadására?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mit szeretnél? Magadhoz venni egy madárfiókát, vagy a madármentőket segíteni támogatással, amiért egy örökbefogadó papírt kapsz jelképesen?
2021. máj. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen madárszerető vagy, akkor inkább örülj annak, ha nincs sérült/röpképtelen/elárvult/fészekből kiesett madarad, mert az azt jelenti hogy a madarak rendben vannak.

Ha pedig gondoskodni akarsz valamiről, vagy pátyolgatni valamit, akkor menj el a legközelebbi menhelyre önkéntesnek.

2021. máj. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez a balkáni gerlés kérdező újabb kérdése.
2021. máj. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen van.
2021. máj. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves első! Természetesen első körben szeretném segíteni a madármentők munkáját támogatással (nyilván az adó 1%-án kívül)!

Kedves második! Igen, ebben határozottan igazad van! Esetleg tudnál ajánlani Budapest környékén olyan madármenhelyet, ami fogad önkénteseket? Sajnos én ilyet csak vidéken találtam egyelőre. És természetesen nem arról van szó, amiért kijönnek még az állatvédők, sok helyről hallom vissza, hogy olyan madarakat, amik nem veszélyeztetettek, netán túlszaporulat van belőlük, egyszerűen nem tudnak befogadni, ami teljesen érthető, de közben szomorú is. Olyan helyzetre gondoltam, ahol tényleg nincs más választás, nem akarja felnevelni aki találta, vagy nem képes rá akár anyagilag, akár ideje szempontjából!

2021. máj. 4. 11:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves negyedik! Esetleg privátban fel tudnál homályosítani kérlek a részletekről? Köszönöm!
2021. máj. 4. 11:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak pénz és idő kérdés, de tudás is kell hozzá...
2021. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tapasztalatod, ismereted van? Mit írt a negyedik?
2021. máj. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!