Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen madár lehetett az?

Milyen madár lehetett az?

Figyelt kérdés
Az imént láttam a kertbe egy furi madarat. A szárnya fekete fehér csíkos volt, a feje naracssárgás és hosszú csőre volt és a fején is volt ilyen hosszúkás toll vagy nem is tudom. A földön lépkedett, le szerettem volna fotózni, de elrepült. Akkora volt kb mint egy galamb.

2021. máj. 4. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Búbosbanka?
2021. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Búbos banka.
2021. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Jaja az egy búbos banka volt
2021. máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2021. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Gyakorlatilag 99 százalék hogy búbos banka volt. Fura módon előttem is mindenki ezt írta. Mivel más válasz nincs, nincs másik ÉRTELMES vélemény. Akkor kik azok akik lepontozták az előttem szólókat? Ezek szerint valakik lapozgatnak és nyomkodják a pirosakat olvasás nélkül.
2021. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

6#

Én erre a kérdésre már régen nem keresem a válaszokat. Semmi értelme ennek a pontozgatásnak, épp az ilyen kérdéseknél látszik ez a leginkább. 🤷‍♀️


5.voltam

2021. máj. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Búbos banka
2021. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!