Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Emu tartása? Hqali. Milyen...

Emu tartása? Hqali. Milyen gyorsan érik el a levágást? Mennyit esznek? Mennyi idő alatt ivaréretek? Mennyi idő alatt kelnek ki a kisfiókák? MEkkora helyiség kell nekik? Hogyan kell őket levágni?

Figyelt kérdés
Gondolom nem úgy mint egy kakast :D
2021. jún. 30. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Jó üzletnek tűnik, igaz? Nagy madár, nagy hús, nagy pénz.

Nem egyszerű a tartásuk. Több emu mászkál már a Pilisi erdőkben emiatt, egyet befogadott a kisállatkert, a tulaj nem vállalta már. Be sem tudják fogni. Nagy tér kell nekik, a fiókák kényesek viszonylag, félősek, könnyen eltörik a lábukat.

Olvass utána, a kérdezett dolgokat nem fogom neked kikeresni a saját időm pazarlásával.

Nem helyiségben tartják őket az majdnem 100% hanem szabadon, karámban.

Bmw-s vagy, vagy azt akarsz venni?

2021. jún. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

1-es, nagyon hasznos es kezzelfoghato valaszolat adtal. Akit erdekel az emi sokat tanulhatott belole :)

“Olvass utana, a kerdezett dolgokat nem fogom neked kikeresni” Szoval te sem tudod… Akkor meg minek szolsz bele?!

De ami igazabol engem erdekel:

Hogy jon ide a BMW????

Opeles vagy? Vagy…unatkozol?

2021. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kérdező személyiségére következtettem a kérdésből.

Egyáltalán nem érdekli az egész, hogy esetleg egy élőlényt tart, csak a HASZON. Minél hamarabb, minél többet, minél nagyobbat. Profithajhász komolytalan ember. Ha lesz pénze, valszeg nem hibrid Honda Jazzt fog venni, hanem bmw-t, audit, vagy egyéb olyan autót, ami általában hűen tükrözi a gazdája stílusát, figyeld meg majd őket az utakon.

És ehhez nem veszi a fáradtságot hogy egyáltalán a googleben rákeressen, vagy videókat nézzen a youtubeon, hanem elvárja, hogy itt az ország kb.legalantasabb lapján valaki megválaszolja, kikeresse neki. Egy ellenőrizhetetlen laikus, és arra alapozza az egészet (!?)

Nem unatkozom, minden nap átnézem a madaras topikot, ha vki fiókát talált, sérült madarat, akkor segíteni próbálok.

Úgy látom, te nagyon hasznos válaszokat szoktál adni a pontozásod alapján..

Azt viszont ignorálod, hogy leírtam pár dolgot, amit a kisfiókák kikelési idejéből pl.nem fog megtudni.

Viszont minek írogatsz nekem? Ki kérdezett? Válaszoltál a kérdésre? Nem. Csak kötöszködsz. Menj a tini párkapcsolatok v.vmi más topikba kérlek.

2021. jún. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A bajom az, hogy a személyiségtípushoz hozzátartozik a bmw, neked is az van gondolom vagy audi:

[link]

Biztos egy kigyúrt állat vagy, bár ezzel az állatokat sértem meg. Álltam már szembe nálam 3x nagyobb barommal és mondtam a szemébe, hogy nem félek tőle.

Tudod, elég komolyan el is gondolkoztam, hogy egyesekkel találkozni kéne élőben a gyakoriról, hogy lássuk, úgy mit mond, mit tud. De nincs annyi idő, mint amennyi szemét van, hogy mind szembenézhessek velük.

Az emu egy ÉLŐlény, nem váza vagy gumiabroncs. Nem egy matematikai képlet, N emu szor x tojás = 100000 ft.. Vadállat, a 90-es években kezdték gazdasági célokra használni. 50km/h-val fut, 2m magas lehet, komoly karmai vannak, és kva nagy területigénye van. De semmi sem számít, csak a nagy büdös lóvé. Állatokat az tartson, akinek van lelke is.

2021. júl. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!