Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek az jo hogy ha...

Szerintetek az jo hogy ha vagy 200 kis papagály egy kis helyiségben van? Mert az egyik osztály társamnál ugy van.

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Igaz,hogy társas lények,de a zsúfoltság nem tesz nekik sem jót.
2010. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mekkora helyen, mennyi ülőrúd van?

Ha elég tágas, akkor ok.

2010. dec. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kis papagájnak gondolom a hullámost vagy a törpét lehet hívni. Egy hullámosnak 40-50cm kalitka kell egy törpének még nagyobb tehát 200-nak nem elég egy kis helység. Egy jó pár méteres volierben (röpdében) kéne tartania őket.

Én ilyen embereknek hogy még a madarak helyigényét se tudják nem adnék 1 madarat se mert gondolom akkor mást se tudnak pl.milyen faágakat kell betenni hogy kopjon a karmuk, miket kell,lehet még nekik enni adni a magokon kívül, vagy ha párba állnak és elkezdenek tojni mekkora odú kell nekik és mit kell rakni az odúba,stb.

Szerintem én 14 évesen 100x többet tudok a papagájokról mint ők pedig csak 4 madaram van. Ők is olyanok mint általában a mai emberek csak megvesznek maguknak vagy a gyereküknek egy állatot és azt sem tudják hogy milyen igényei vannak mert csak az a lényeg nekik hogy legyen szegény állat meg csak szenved legrosszabb esetben élete végéig.

2010. dec. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

KB olyan ------------ remélem ki tudtok igazodni az

I I 2m ábrán

I I

------------

3m

2010. dec. 30. 21:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindegy az a lények hogy 2x3m
2010. dec. 30. 21:34
 6/7 bslayer15 válasza:
papagáj
2011. jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem
2011. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!