Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit lehetne tenni?

Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
kb 40 perce a macskánk hozott egy rozsdafarkút,ami még mozgott,ideiglenesen egy dobozba helyeztem,és kb 10 perce hogy ránéztem él és virul,leszámítva hogy repülni aligha tud.most estére egy ráccsal fedett dobozba lesz egy biztonságos helyen,mit tanácsoltok hogy felépüljön?

2021. júl. 9. 22:43
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
sürgős
2021. júl. 9. 22:43
 2/19 anonim válasza:
100%
Szerintem vidd el egy állatorvoshoz.
2021. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

Madár mentőknek kellene szólni. Addig kérlek ne etesd/itasd, megölheted vele.

Amúgy röpképes, felnőtt madár?

2021. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
most már nem fogok szólni,majd holnap,röpképesnek tűnik,legalábbis felnőtt egyed,de mivel a macska hozta így nem tudom hogy eredetileg tud e repülni,most csak ugrált,feltehetően megsérült
2021. júl. 9. 23:29
 5/19 anonim ***** válasza:
25%
ha már szerencsétlen macska megfogta miért vetted el tőle?
2021. júl. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Szerinted miért vette el?Talán mert nem akarta hogy a madár elpusztuljon?Itt egyedül a madár a szerencsétlen ebben a történetben és a Kérdező segíteni akar rajta
2021. júl. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk előfordulnak halott madarak a kertben mert a macskák kinyírják őket.Elhiheted nem egy szívderítő látvány pffff
2021. júl. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
44%

nekem is van macskám és ha megfog egy egeret vagy madarat akkor nem bántom

ragadozó állat a macska, ezt az örömöt nem veszem el tőle

madárból meg egérből van annyi hogy heti 1-2 senkinek nem fog hiányozni


nem érdekel ha ezért leleszek pontozva

az emberek nagyrésze már azt hiszi hogy a háziállatok valami törékeny porcelán robotok akiknek 40m2-es gödörben van a helye és egyszerűen meghalnak ha egy kicsit is ösztönösen cselekednek


5 voltam

2021. júl. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
kertes házban lakunk,nem kellett macskának,amikor egeret hot(azt szinte mindig holtan)odahozza az ajtó elé és otthagyja szinte,tehát kétlem hogy kellett volna neki.de köszönöm a válaszokat
2021. júl. 10. 10:58
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
mert a macska akkor is vadászik ha nem éhes, élvezetből csinálja
2021. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!