Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit lehetne tenni?

Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
kb 40 perce a macskánk hozott egy rozsdafarkút,ami még mozgott,ideiglenesen egy dobozba helyeztem,és kb 10 perce hogy ránéztem él és virul,leszámítva hogy repülni aligha tud.most estére egy ráccsal fedett dobozba lesz egy biztonságos helyen,mit tanácsoltok hogy felépüljön?

2021. júl. 9. 22:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
új fejlemény:ma reggelre már egész jó állapotban van,sétálgat hmm,inkább ugrálgat a dobozban,próbálgat repülni-kisebb botlásokkal-és a hangszálait is megdolgoztatja rendesen,szóval úgy gondolom hogy holnap,vagy akár ma el is engedhetem,mit gondoltok?
2021. júl. 11. 08:26
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem várj holnapig az a biztosabb
2021. júl. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Tudsz betenni hozzá földigilisztát? Elég betenni neki, meg fogja enni.
2021. júl. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
én is úgy terveztem 12-es,13-as:nem hiszem,de ha megoldható megpróbálom
2021. júl. 11. 12:01
 15/19 anonim ***** válasza:

El fog pusztulni ha napokig éhezik. Azon kívül a macska nyálában baktériumok vannak, ha mem kapott állatorvosnál antibiotikumot, elpusztulhat.

Ne a saját fejed után menj, ha nincs tapasztalatod. Kérj tanácsot madármentő helyektől, olvass utána. Lisztkukacot kell neki adni, sürgősen. Főtt tojást, amíg lisztkukacot szerzel.

Légyszíves hívd fel a hozzád legközelebb eső helyet, önkéntest MOST AZONNAL. Sürgősen etetni kell. Gyors az anyagcseréjük, nem bírják az éhezést.

[link]

2021. júl. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
lisztkukacot már kapott(tartok hangyákat,és ők is azt esznek)
2021. júl. 11. 14:21
 17/19 A kérdező kommentje:
fejlemény,madárhoz értő hobbierdész barátunk megnézte a madarat,és nem talált kivetnivalót,így elengedem,önfeledten repült,szóval él és virul,köszönök mindent
2021. júl. 14. 22:24
 18/19 A kérdező kommentje:
elengedtem'
2021. júl. 14. 22:24
 19/19 anonim ***** válasza:
Szuper!:)
2021. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!