Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan szedjem ki a reptessem...

HardNinja1028 kérdése:

Hogyan szedjem ki a reptessem a papagájom (hullámos papagáj)?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon szeretett kint repdesni, ha kiszedtem, felment a karnisra, át az egyik képkeretre, ide oda, az ujjamra is akár, most, meg beteszem a kezem, elkezdem kifele húzni, és az ajtónál visszaugrik. Magától, ha kinyitom az ajtót, simán kijön, kirakok neki kicsi kaját, játékokat. Kijön játszik, de semmiképp sem repül. Mit csináljak?

2021. aug. 31. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Vegyél mellé párt, mert egyedül nem tarthatóak! Kezdődő depressziója van.
2021. aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár ezen kívül boldognak tűnik.😅🙂
2021. aug. 31. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Nem tudom, mi ezen olyan vicces, kérdező. Boldognak tűnik? Valóban? Repülni már nincs is kedve, játszani még kijön,de azt is csak magától, már az ujjadról is vissza mászik inkább a kalitkába. Hamarosan magától sem fog kijönni, ott fog ücsörögni a pici kalitkában, magányosan. Elkezdi kitépni a saját tollát, fájdalmat okoz magának, a saját lábát is lerághatja. Majd végül vagy elvérzik, vagy a magány öli meg. Szerintem ez egy cseppet sem vicces.
2021. aug. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyi időt töltesz vele, foglalkozol vele?


Mióta tart, hogy nem repül?

2021. szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!