Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van valaki akinek meg tanult...

Van valaki akinek meg tanult beszélni pár szót a rózsás kakaduja?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hónapos rózsás kakadunk. Kézzel nevelt, hím, elég kezes, sokszor hisztis. Sokat beszélünk neki, de a rikácsoláson kívül eddig még semmilyen hangot, beszédet nem próbált meg utánozni. Lehet még túl fiatal, vagy talán nem is fog "beszélni"?
2021. dec. 27. 18:38
 1/2 anonim válasza:
69%
Szia, nekem is van, már 2éves de semmit se tud, néha mintha a sziát mondaná de ezt is össze vissza. Neten nem találtám semmi érdekeset erről, szerintem add fel, én is sok időt pazaroltam erre és semmi nem lett belőle xddddd de ha mégis sikerül mond el a titkát💖
2021. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor marad a hisztis hangok és a rikácsolás. De nem baj így is szeressük a kis puszilkodóst. De azért még reménykedem. Hát ha.
2021. dec. 27. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!