Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A kamikazee hámot nem lehet...

A kamikazee hámot nem lehet hullámos papagájra adni?

Figyelt kérdés
A honlapjukon a legkisebb méret a nimfapapagájra való. A hullámos jóval kisebb. Egyszerűen nem gyártanak kisebbet, vagy nem célszerű a kisebb papagájokat röptetni?
2010. szept. 13. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem is gyártanak kisebbet és a kisebbeknél nem biztos, hogy jó ötlet a reptetés, amúgy a nimfákra való az én nimfáimra pl. kicsi, szűk a nyakánál, úgyhogy nem tudom, hogy ők szúrták el a méretet, vagy az én nimfáim nagyobbak az átlagnál.
2010. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudod, miért nem ajánlott röptetni a kisebb papagájokat? Túl nehéz lenne nekik a póráz? Nem lehet állítani a nyakán? Elég furcsa... :O
2010. szept. 13. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:
A nyakán nem lehet állítani, az fix sajnos. A kisebbek könnyebben sérülnek, talán ez lehet az oka.
2010. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :-)
2010. szept. 13. 14:57
 5/5 anonim válasza:
Nem lehet ráadni,mert arra nincs is. 6 méret van, és nimfára való a legkisebb. Egyébként pedig nem állatkínzás, nagyon jó dolog, nekem jákóm van és már 1 éve használjuk a hámot. Semmi baja nincs vele. Előtte a kalitjában üvöltött utánam, most pedig rendszeresen kijön velem a kertbe is. Így velem is van és a természetben is. Külföldön kb. már 20 éve használják...
2011. febr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!