Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Segitseg ! Galamb feszkelt...

Segitseg ! Galamb feszkelt az erkely melle a tv antennara, vissza fog jarni ?

Figyelt kérdés
Aki ert hozza, legyszi segitsen, most ezek vissza fognak ide jarni ? Sajnos nem erem el a feszket semmivel, a szomszed elerne, de nem erdekli.
2022. ápr. 14. 01:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Még fészek nélkül is, ahol megszokik. El kell zavarni, mert teli lesz minden ürülékkel, szeméttel.
2022. ápr. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ma reggelre feszkelt oda, egesz nap zavartam, hessegettem az ablakbol, de mindig visszajottek. Most este 7 ota nem latom oket, aztan holnap reggel folytatom.
2022. ápr. 14. 02:30
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Igen. Én is épp most hessegetem azt a párt, akik minden tavasszal idejönnek kisgalambot gyártani. Reggel nyolckor már itt burukkolnak, hogy rohadjanak meg. Oda fogok tenni egy egérfogót nekik, aztán meglátjuk, hogy tetszik. Neked is javaslom a megoldást, egyszerűbb, mint légpuskával egész nap lesben állni.
2022. ápr. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Inkább örülnétek neki!
2022. ápr. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

A fészket verjétek le még most, mielőtt még tojást raknának! Utána már kegyetlen lenne.


Távoltartáshoz művarjú, galambtüske, fényvisszaverő szélforgó (akár házilag régi cd-kből is lehet), vagy vannak drágább ultrahangos ilyen-olyan megoldások, csak a terep adottságai és a pénztárcád szabnak határt.

[link]

2022. ápr. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Turbék turbék streetes niggaz!
2022. ápr. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Muzsikálni fognak neked.

[link]

2022. ápr. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A mű-ragadozómadár hatásos lehet, csak arra figyelj, hogy legalább hetente 1x rakd arrébb.
2022. ápr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Zavard el őket és bontsd le a fészket is. Állatvédő kommentelők le fognak pontozni, de lesz nekik máshol 10 másik kisgalamb 1 éven belül, olyan szaporák...


Odapiszkitanak mindenhova, betegségeket terjesztenek, az ablakban reggel 5-tol megállás nélkül burukkolnak...

2022. ápr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Van egy mu baglyom meg regebben vettem varjak miatt, attol felnek?

Mar most reggel ketszer hesegettem, nyitva az ablak egesz nap rohangalok oda, meg jo, hogy itthonrol dolgozom.

2022. ápr. 14. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!