Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van 2 nimfa papagájom egy...

Van 2 nimfa papagájom egy kalitkába, és az egyik (6 éves) már 2 hete hámlik v. tollat vált, a másik fiatalabb az nem ilyen nyavajás, mit csináljak vele?Hiába fürdetem meg fújom tetüirtóval. Tiszta retek a kalitka egy nap után a madár meg tök depis.

Figyelt kérdés

2022. máj. 6. 10:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tudom, meglepetés lesz a kérdésem? de az állatorvos mit mond? Miért nem opció ezt egy orvossal megbeszélni?
2022. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem foglalkoznak madarakkal akit ismerek senki.

Kutya, macska, leginkább esetleg ló vagy tehén.

Ez az állatorvosi fő profil úgy száz kilométeres körzetben.

2022. máj. 6. 11:29
 3/15 anonim ***** válasza:
* nyavaLYás
2022. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Beülsz a kocsiba/taxiba és elviszed egy egzotikus állatokra szakosodott állatorvoshoz. Egzotikus állatot vállaltál, ahogy magadhoz vetted, felelősséget vállaltál a jóllétéért, életéért. Tudatában kellett volna lenned, hogy kutyás-macskás orvos nem lesz jó, ha valami baj van. Szóval legyél felelősségteljes állattartó és vidd el orvoshoz.
2022. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Inkább írd, hogy nem értesz hozzá az hihetőbb mint az, hogy te azt tennéd amit nekem tanácsolsz..
2022. máj. 6. 18:41
 6/15 A kérdező kommentje:
Van egyáltalán bármilyen madarad is? (családtag nem ér! :D)
2022. máj. 6. 18:41
 7/15 anonim ***** válasza:
Neked mi bajod kérdező?? 🤨 Én képes voltam azonnal kocsiba ülni az egyik nimfámmal, mikor olyan bakteriális fertőzést kapott a magkeveréktől, ami ráment az idegrendszerére és görcsrohamokat okozott nála. 120+ kilóméter volt az út oda-vissza. Megtettem volna többet is érte. Az összes papagájos, madaras kérdésnél válaszolok, értek hozzájuk minden téren. Te meg arra nem vagy képes, hogy orvoshoz vidd a madarad. Nem hinném, hogy vitáznod kéne velem.
2022. máj. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ha értenél hozzá akkor tudnád mi baja és leírnád.

Az amit te csináltál számomra nem opció!


Baromi egyszerű, nincs erre pénzem, és ha lenne se szánnám erre!

Na mit szólsz?

2022. máj. 6. 18:59
 9/15 A kérdező kommentje:
Ha mindenki azt csinálná mint te, akkor találnék bárhol madaras orvost, de ezekszerint nincs rá igény.
2022. máj. 6. 19:01
 10/15 anonim ***** válasza:

Nalátod, másba belekötés helyett inkább legyél őszinte. Ha kifejtenéd esetleg, hogy a gond miben nyilvánul meg, akkor esetleg segíteni is tudnék.

Egy madár nem "hámlik", de hagyjuk. Tehát vedlik. Mitől tiszta retek a kalitka? Új tollak nőnek? Miért fújod indokolatlanul tetüírtóval? Milyen időközönként fürdeted? Gubbaszt, vagy aktív? Mit értesz az alatt, hogy "depis"? Ürülékének színe és állaga változott, eltér a normálistól?

2022. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!