Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nyáron vettem két hullámos...

Darx kérdése:

Nyáron vettem két hullámos papagájt, egy lányt és egy fiút. Nem sikerült megszelídítenem őket és úgy érzem napról napra rosszabb a kapcsolatunk főleg a lánnyal. Mostanság többször kinyitom a kalitka ajtaját de egyáltalán nem akarnak kime?

Figyelt kérdés

ni. A fiú csak-csak leszáll arra az ágra ami egyenesen a kijárat felé vezet de nem szokott tovabb menni, a lány pedig ilyenkor csak a fő águkon van

. Szeretném őket megszelidíteni és a bizalmukat visszanyerni és úgy olvastam ha többet repkedhetnek akkor több esély van rá l, de nem tudom, hogyan hozhatnám ki őket. Jártas embereket kérdeznék akik értenek ehez. Hogyan csaljam ki őket?



#papagáj #papagáj szelidítés #Papagáj gondozás
2022. márc. 19. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden nap ki kell őket engedni reptetni. Finomságokkal tudod őket kicsalni (fürtös köles, alma, tyúkhúr, rügyező ágak stb). A kalitka jelenleg számukra az egyetlen biztonságos hely, ezért félnek kijönni.
2022. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbáld a fürtös köleses közeledést. Köldök egy videót nagyon jó, mindent elmondanak benne.:

[link]

2022. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!