Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Láttatok már "lefagyott"...

Láttatok már "lefagyott" feketerigót?

Figyelt kérdés

Én már 2-3 alkalommal láttam, legutóbb tegnap reggel. A lényeg, hogy egy elég rémisztő pózban - felborzolt tollak, kitárt szárny, nyitott szem és csőr - a földön mozdulatlanul van lemerevedve a madár, hason fekvő, vagy furcsán eldőlt helyzetben. Igazából halottnak is gondolnám, csak ilyen pozícióban nehezen hiszem, hogy ki lehet múlni. Ma ahogy arra jártam, szintén reggel, ugyanott ült a fűben egy feketerigó, nem nagyon mozgott, de pislogott, ebből gondolom, hogy ugyanaz lehetett.

Tudjátok esetleg, hogy mi ez, és mitől kerülhetnek ilyen állapotba? Elég ijesztő...


2022. jún. 22. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Glitch
2022. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
97%
Ilyenkor napoznak. Keress rá, vannak videók is, hogy miért csinálják.
2022. jún. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Pont ma láttam ugyan ilyet én sem tudtam hova rakni. Tátott csőrrel szétborzolt tollal bámult a napba, azt hittem sokkot kapott, közelebb mentem elugrált aztán később láttam ugyanott de akkor meg normálisan elrepült
2022. jún. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenkor meditálnak,nem szabad őket megzavarni. :)
2022. jún. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon meglepődtem, nem tagadom! Én amikor napozom, nem csinálok ilyen rémségeket magamból :D Ők lehet, hogy azért, hogy mindenki megijedjen tőlük és ne zavarja őket 🤔 :D
2022. jún. 23. 00:55
 6/9 anonim ***** válasza:
5.:Szívesen! :)
2022. jún. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Napfürdőznek. Felmelegítik olyan forróra a tollaikat,amennyire csak bírják. Ettől kimásznak belőle a tetvek.
2022. jún. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Itt az MME linkje:


[link]

2022. jún. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Én is szoktam látni, de csak nyáron. Napoznak, de hogy miért kell olyan hülye fejet vágniuk, mint akik szellemet láttak, azt nem tudom. :D
2022. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!