Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj lefordult az...

Hullámos papagáj lefordult az ülő rudjarol, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma kb 15 perce Bubi a 1.5 éves hullámos papagájom le esett a rudrol és most nagyon gyenge, csak fekszik félig csukott szemmel és nem csinál semmit. Ha felveszem kicsit mozgékonyabb lesz de semmi különös. Nincsen olyan hely ahová tudnám vinni minden zárva vagy nem foglalkoznak ilyennel. Kérlek segítsetek sürgősen 🥺

2022. júl. 24. 15:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon sajnálom! Agyvérzése volt, sajnos előfordul. A hőguta nem ilyen tünetekkel jár.
2022. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
17# köszönöm szépen a segítséget és akkor legalább tudjuk akkor szegénynek mi lehetett a baja. Hát már egy jobb helyen van biztos. Elvittem és a Szalóki to melletti dombon eltemettem egy szál kölessel az volt a kedvence, és elbúcsúztam tőle.
2022. júl. 24. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!