Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nyáron varjú lakott területen?

Nyáron varjú lakott területen?

Figyelt kérdés
Eddig úgy tudtam hogy amikor kezd nálunk téliesre fordulni az idő, akkor jönnek. Pár hete lettem figyelmes egyik délután a hangukra, igaz csak kettőt láttam párban, de ezeket nap mint nap hallom. Sose volt még ilyen hogy kánikulában varjak. Eléggé meglepődtem ezen.
2022. aug. 16. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aszály van, a mezőkön sincs annyi ennivaló.
2022. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Városban is szoktak lenni egész évben. Télen több van, de nyáron is akad mindig néhány.
2022. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Idén megdöbbentően sok varjú van Budapesten is és vidéki városokban is.


És szinte egész nap veszekednek. Hogy kikkel, azt nem tudom.

2022. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Éhesek és szomjasak, ezért bejönnek a városba. Ma láttam egy cikkben, hogy az erdészek itatókat és etetőket raknak ki az erdőkbe.
2022. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt most dolmányos varjú lett sok, vetésit nem látni egyáltalán.
2022. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Évek óta bent vannak a városban.... Olvasd a szomszédos kérdést, leírtam, mit csinálnak a Bikás parki szemetes mellett...
2022. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik varjú megy el nyáron! A dolmányos varjú egész évben itt van, sosem megy el!

Az a helyzet, hogy a sok felelőtlen ember miatt, aki félig megevett ételeket dobnak ki a kukákba, nem csak a patkányokat vonzzák a fővárosokba is, hanem a varjakat is!

A varjú nagyon intelligens állat! A majom után a legokosabb!

Rájöttek erre, hogy a szemetesekben gyakran van ételmaradék, ezért rendszeresen felforgatják a kukákat...

Mi a francnak erőltesse meg magát bogarak hajkurászásával, mikor az emberek terült asztalt kínálnak nekik...?

2022. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!