Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájomnak már...

Hullámos papagájomnak már nagyon hosszú a körme. Kb. mennyibe kerül egy körömvágás? Minden állatorvos megcsinálja?

Figyelt kérdés
2008. dec. 21. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

kicsit off, de Te is megcsinálhatod akár:)

Óvatosan kézbe veszed és a lábát a fény felé tartod, látni meddig ér benne az ér, az alatt kell levágni. Egy mozdulat és kész szerintem kíméletesebb mint ilyen hidegben utaztatni őket.

2008. dec. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Ha meg tudod úgy fogni, hogy ne ficánkoljon, akkor te is le tudod vágni egy kis ollóval. Biztos megcsinálja állatorvos is, de én az én madaraimnak magam vágom (amikor már nem elég a természetes koptatás, ami azért ritkán van, mert úgy rendezem be nekik a helyüket, hogy legyen természetes koptatási lehetőség).


Én ingyen is megcsinálnám :-) Nem vagyok állatorvos, csak éppen több, mint 8 éve madarazok.

2008. dec. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A volt nyuszimnak is én vágtam le, de ő nem ficánkolt, mert nagyon megszerettük egymást(sajnos nyáron meghalt...) Levágnám én a papagájomnak is, csak mivel két papagájom van ezért nincsenek nagyon kézhez szokva és ezért ficánkol. De azért köszi.
2008. dec. 23. 14:30
 4/4 anonim válasza:
Szia.Szerintem természetes módon old meg.Lehet kapni az ülőfára helyezhető körömkopatót.A köröm levágását én leutoljára hagynám.
2009. jan. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!