Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ráragadt a kaki a madártollára...

Ráragadt a kaki a madártollára. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hullámos papagájom van. És észrevettem, hogy egy kakicsomó van rajta, mivel nem esik le. Már egy elég kellemetlen hang is hozzá járul, pont ezért néztem meg azt, hogy mi is lehet a gond. Mit lehetne vele kezdeni? Próbáljam meg vízbe rakni?

2022. aug. 26. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, szerintem majd vedlik,és ha nem kerül rá újabb adag megint, akkor lehet, hogy lejön az összes egyben.

De mondjuk pl akkor ki van takarítva a helye gondolom; rendesen. Ha nincs, akkor cseréld ki alatta a papírt.

Meg , én Nem értek hozzá, de pl a virágcserepeknek szokott lenni ilyen kis alsó tálkája, olyanba ha beraksz neki vizet; hátha megfürdik, kicsit pancsol benne;

de egyébként, mivel régen nem volt ilyen szokása, lehet, hogy nem érdekelné a fürdővíz. Nem értek hozzá, hogy megfürdetni lehet-e; vagy mi a teendő ilyenkor.

2022. aug. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sikerült! Beleraktam egy kicsi vízbe, majd egy zacskóval óvatosan lehúztam róla. Egy kicsit sírt, de engedte.
2022. aug. 27. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!