Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámosom fenekére ragad a...

Hullámosom fenekére ragad a kaki, és egy se esik le róla, ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Most hoztam el a tenyésztőtől, és nem tudom ilyenkor mi a teendő, tudnátok segíteni?
2014. febr. 2. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Megfostosodott...
2014. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy jo megoldás>ha kézhez van szoktatva és szelid akkor tegyél ki az asztalra neki egy kis tálba vizet.Ha észreveszi biztosan fog fürdeni.De ha mégsincs kézhez szoktatva akkor lehet venni az állatpatikaban kis felakaszthato tálfélét akkor talán azt is észreveszi!Persze a kalitka aljára is lehet tenni neki egy tálat!Remélem sokat segitettem!
2014. febr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, van neki fürdetője, de még csak 1 napja van itt, egyenlőre hiába rakom oda, nem akar fürdeni, megutáltatni meg nem akarom vele azt a fürdetőt, majd ha akar odamegy. Addig én próbáltam neki minél jobban tisztítani. :)
2014. febr. 2. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!