Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen madarat láthattam a...

Milyen madarat láthattam a fán? A rigónál nagyobb, galambnál kisebb, színe sötétbarnás foltos.

Figyelt kérdés
2022. okt. 12. 09:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A testalkata dundibb volt, nem túl karcsú.
2022. okt. 12. 10:16
 2/15 anonim ***** válasza:
Esetleg tudnal meg emliteni valamilyen reszletet? Pl. hosszabb vagy rovidebb csor es farktollak, egyszinu madar vagy vilagosabb a melle es a hasa, inkabb fuggoleges vagy inkabb vizszintes testtartassal ul, stb.
2022. okt. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2022. okt. 12. 11:56
 4/15 A kérdező kommentje:
2022. okt. 12. 11:57
 5/15 anonim ***** válasza:

Koszi szepen! A kepek alapjan meg nem vagyok teljesen biztos benne, igy elsore megkerdeznem, hogy hasonlitott-e az itt lathato seregelyre:

[link] . Osszel a seregelyek inkabb barnas szinuek, feher pettyezessel vagy anelkul, a szivarvanyos arnyalatu sotet naszruhat tavasszal hordjak. De ha a madar foltjai sotetek, nem pedig vilagosak voltak, akkor tovabb kell keresgelnem.:)

2022. okt. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Őh, nem. :D


Inkább sötétebb volt.


Annyira tudtam csak a rigótól megkülönböztetni, hogy nem volt az a jellegzetes farokbillegetése, valamivel nagyobbnak látszott (ebben mondjuk a távolság miatt tévedhetek), és a színe sem egyféle volt, hanem kb. mint a veréb, csak nem annyira élénken.

2022. okt. 12. 18:26
 7/15 A kérdező kommentje:
Bár, végül is nem lehetetlen... de nem vagyok biztos benne, jó lenne még pár tipp.
2022. okt. 12. 18:28
 8/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez volt?

Szurke legykapo: [link]


Bar a kepen lathato madarnak ennel hosszabbnak latszik a csore, es az ulo testtartasa is mas.

2022. okt. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem hinném, sötétbarna volt az alapsín, még sötétebb (fekete) csíkokkal, foltokkal.
2022. okt. 13. 19:36
 10/15 anonim ***** válasza:
Oke, holnap folytatom a keresgelest.:) Lehetett latni, hogy olyan hosszu volt-e a farka, mint a rigonak, vagy inkabb eleg kurta?
2022. okt. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!