Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem kelnek ki a pintyek?

Miért nem kelnek ki a pintyek?

Figyelt kérdés
Van egy pinty párunk. A tojó sokszor rakott már tojást, ült is rajta felváltva mindkettő, de végül nem keltek ki fiókák. Mi lehet a gond? Kalitkájuk nagyon nagy, enni és inni bőséggel kapnak, fényes helyen vannak...

2023. febr. 5. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Baromira nem abból áll az egész, hogy kapnak enni meg inni. Valszeg nem is fiasok a tojások, illetve fel sincsenek készítve a szülők.. Amúgy meg a kedvtelésből tartott állatok szaporítása törvénybe ütköző, úgyhogy vedd le az odút és ne erőltesd 0 hozzáértéssel, mert a szülők, pláne a tojó életébe kerülhet.
2023. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szaporítok, ez természetes módon megy végbe, tudod, az evolúció része a szaporodási ösztön. Ők az ösztöneiket követik. Hú de besavanyodott, agresszív ember lehetsz!
2023. febr. 5. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Ember.. Normális ember és állattartó megérti, hogy miért kell betartani a törvényt, miért kell megelőzni a szaporodást, miért nem tudod majd a kutyának se leadni a fiókákat. Léteznek madártenyésztők, szakképesítéssel, egészséges állománnyal. Neked nyílván kereskedéses, akár beltenyészetből származó madaraid vannak, életképtelenek még a tojások is. A tojód többször rakott már tojást, ami kimerültséghez és halálhoz vezethet. Fogalmad sincs az egész madártartásról, fogalmad sincs a szervezetük felkészítéséről, fogalmad sincs, mi a probléma, fogalmad sincs mit jelent a szaporítás, de engem nézel hülyének. Kicsit vicces szerintem, de oké, csináld csak amit csinálsz, szuperül ment eddigis. Ja nem.
2023. febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Osztani az észt nagyon megy, de a kérdésre válaszolni nem.

Tovább lehet görgetni.

2023. febr. 5. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Íme egy "felelős" madártartó.. Ha már ennyire leszarod a madaraid érdekét, akkor legalább leírnád, hogy mit teszel az ügy érdekében, mit kapnak enni, párzanak-e egyáltalán, lámpázod-e a tojásokat..?! Mert ugye az lenne a lényeg, nem az, hogy leírod, hogy kapnak enni-inni. Az jobb esetben alap..
2023. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

#5:

Hagyd a fenébe, nem érti úgyse...már csak azért is, mert te válaszoltál a kérdésre, de még azt se fogja fel. Dinka szegény.

2023. febr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
#6 Hát, néha én sem értem, miért keresek értelmet ott, ahol láthatóan nincs..
2023. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!