Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SOS! Van egy papagájom és ma...

SOS! Van egy papagájom és ma reggel vettem észre hogy a szemét becsukják és kicsit fel van fujodva. Egy orával már a földön van, de nincs becsukva a szeme és nincs felborzolva a tolla, csak alig tud mozogni. Mi lehet a baja? Hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés

2023. márc. 19. 10:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
A doki mit mondott?
2023. márc. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem igazán értem, mi itt a kérdés.. Egzotikus állatokra szakosodott állatorvoshoz kell vinni, sürgősen. Ez alap kéne, hogy legyen.
2023. márc. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Már mindegy, de köszönöm a válaszokat
2023. márc. 19. 10:54
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
A doki pénzbe kerül, azért kérdez itt
2023. márc. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%

mekkora segítség vagytok ti mindenre ez a felelet "állatorvos" gratulálok.

Majd biztos kifizet 30e egy vizsgálatért egy állatnak ami 5e ér.Megyeszékhelyen nem találsz állatorvost vasárnap bmeg és ki tudja hol lakik a kérdező.Ezért gyűlölöm tiszta szívből ezeket az állatokkal dugó barmokat .

2023. márc. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
#5 Akinek van pénze majomra, legyen banánra is.
2023. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
39%
#6 Aki meg a lóból csupán a f*szt ismeri fel, ha éppen gond van, az ne verje itt magát.
2023. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
#7 Így van.
2023. márc. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

5-os, te mit keresel ebben a kategoriaban akkor?

Aki allatot tart, az szamol azzal, hogy biza neha lehet, hogy allatorvoshoz kell menni. Igen, hetvegen is. Es igen, anyagilag kurv..ara nem eri meg, de a hobbi allattartast azt gondolom nem lehet csak anyagi szempontbol nezni,mert jo esetben azert tartasz haziallatot, mert szereted.


Te gyulolod az allatokat; embereket, oke. De minek irsz ide? Mi a faszt keresel itt? Nem ertem.

2023. márc. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%

#9-es, én a 7-es vagyok, és azért valljuk be, amellett, amit most kifejtettél, az is mind igaz, de hogy nincs egy, csak egy olyan “madaras” szakértő, aki tudott volna válaszolni érdemben a kérdezőnek, azért az is nonszensz. Hát látod ki mennyire van képbe a “szeretett” állata betegségeivel? Orvos, orvos, orvos... vicc.


Én magam is tartottam 15-20 éve papagájt, és annyit azért alap, hogy amelyik madár nappal is csukva tartja a szemét és felfújja magát az valószínűleg beteg és fázik. Sajnos későn olvastam, így nem írtam már rá. De hogy más se tudott annyit írni orvos helyett, hogy tegye át meleg helyre, vizsgálja meg a szemét, csőrét és a székletét a további válaszokért az igen jellemző az itteni “nagy” állatbarátokra.

2023. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!