Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SOS! Van egy papagájom és ma...

SOS! Van egy papagájom és ma reggel vettem észre hogy a szemét becsukják és kicsit fel van fujodva. Egy orával már a földön van, de nincs becsukva a szeme és nincs felborzolva a tolla, csak alig tud mozogni. Mi lehet a baja? Hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés

2023. márc. 19. 10:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
42%

#10 Szóval aki nem madarat tart otthon, (más szóval nem zár be egy állatot egy herényi kalitkába) az már nem is állatbarát. Értem. :)


És mégis miért fázna? A kérdező egy szóval sem írta hogy hideg volna a lakásban. Ja, hogy nem írt semmit?

2023. márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
24%

Vicc? Tehat akkor az x ev allatorvosi egyetem smafu? Csak mert van allatom, nekem ertenem kene orvosi nelkul a betegsegeihez ÉS venykoteles gyogyszert is be kene tudnom szerezni neki, igaz? Csak mert a legegyszerubb antibiotikumot se tudod te megvenni recept nelkul.

Es mi lesz akkor, ha “megvizsgalja” a szemet, szekletet? Tudja kezelni? Tud segiteni neki?

Ekkora baromsagot is reg olvastam mar, de komolyan.

2023. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
26%
#13 Nem mi tartunk madarat, hanem a kérdező. HA tényleg ennyire egyszerű hogy fűtsön be neki, akkor ezt miért nem tudja? Ha ennyit nem tud pedig ez alap, akkor minek tart madarat?
2023. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
27%

Nem a penzt szeretem szorni az orvosnal, hanem azt szeretem, ha az allatom tuleli es nem szeretek kiserletezni egy elolenyen.


Tudom, kinek mi. Nekem ez a becsipodesem, hogy az allataimat inkabb szeretem elve latni, mint halva, sajnalom.

Ez legyen a legnagyobb hibam 🙈

2023. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
54%
A kérdező azt írta, "már mindegy", tehát a madár elpusztult. Orvos kellett volna, hogy meg lehessen menteni, nem házi praktikák, hogy tegye meleg helyre stb. Nyilván nem fázott, hanem beteg volt, haldoklott. Az okot meg ennyiből nem lehet megállapítani.
2023. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Amúgy isőm se lett volna állatorvoshoz vinni se megvizygálnim mert ma kezdődöt neki és kb 1 órára rá meghalt.
2023. márc. 20. 10:40
 17/19 A kérdező kommentje:
Vagyis tegnap
2023. márc. 20. 10:41
 18/19 anonim ***** válasza:

5-ös!

Saját magadat is az itt megforduló diákokkal, várakozó taxisofőrrel, unatkozó őrző-védővel, bolti eladóval gyógyíttatod?

2023. ápr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az állat valamilyen fertőzést kaphatott, ki tudja?!

A “fűts be neki”, kb annyit ér, mint az “ecetes ollós ráolvasás”.

2023. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!