Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Olcsón kézzelnevelt papagájok?

Olcsón kézzelnevelt papagájok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 09:53
 1/3 nagyviri ***** válasza:

[link]

Én tőle vettem egy nimfát, és nem bántam meg. Nem biztos, hogy a legolcsóbb, de van sok madara és nagyon jó tenyésztő, igazi madárbolond, a szó jó értelmében.

2010. okt. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen fajtát óhajtasz!

Mert ugye az lesz az alap. Aztán lehet számolgatni. Meleg kell a kicsinek, tehát ha egyszeri alaklomról van szó, akkor lámpázás, ha kimondottan ezzel foglalkozik az illető, akkor inkubátorban neveli amíg kell. Aztán picinek két óránként enni kell adni éjjel is, nappal is, ezt is meg kell oldani. Nem kevés idő és energia.

2010. okt. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha érdekel, én tudok Fejérmegyében hullámos papagájt, folyamatosan vannak kicsik is. körülbelül 1000Ft, de még lehet ennyi sincs. Én egész kiskorában vettem, kézzel neveltem, ha kitartom a kezem rászáll, nagyon aranyos, sőt elég sok hangot is utánoz. Elég jól tanítható, van, hogy 100szónál is többet tudnak...Van másfajta papagáj is csak azok drágábbak..és jóval nagyobbak...ha érdekel írj privátot. :)
2010. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!